Icaro Jewellery Online Butik - "Icaro Jewellery" aksesuarlarının resmi perakendecisidir.


 

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

- Herhangi bir ek bilgi almak isterseniz veya satın alma işleminizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen icarojewellery@gmail.com adresinden müşteri hizmetlerimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

-En yakın çalışma saatlerinde talebinize en kısa sürede cevap vermekten memnuniyet duyarız.

- Müşteri hizmetleri yardımı yalnızca yukarıda belirtilen e-postada mevcuttur. Icaro Jewellery'nin sosyal medyası, bir mağazanın müşteri hizmeti olarak görülmemelidir.

SİPARİŞ SÜRECİ

-Siparişler 5-10 gün içerisinde kargoya verilir (stok durumuna bağlı olarak). Satış dönemlerinde sipariş işleme süresi 15 iş gününe kadar sürebilir.

- Değerli metallerle yapılan ürünler için: altın, sipariş işleme süresi 10 iş gününe kadar sürebilir.

-Sipariş işleme süresi, gönderim seçeneklerinde belirtilen tahmini teslimat süresine dahil değildir, siparişinizin teslimat tarihini tahmin etmek için lütfen yukarıda belirtilen sipariş işleme süresine uyun.

ÜRETİM SÜRECİ ve ÜRÜN BAKIMI
-Ürünlerimiz el işçiliğidir.

- Ürünler üretildikten sonra altın veya gümüş ile kaplanır. Her mücevher parçası el yapımı ve küçük ayrıntıları vurgulamak için parlatılmıştır.

-Her mücevher parçasının el işçiliği ve el yapımı olduğunu ve bu üretim sürecinden dolayı her parçanın benzersiz olduğunu ve farklı küçük varyasyonlar olabileceğini lütfen unutmayın.

- Ürünlerinizi yumuşak pamuklu bir bezle temizleyebilirsiniz lütfen ICARO ürünlerini temizlemek için kimyasal ürünler kullanmayın.