İPTAL &  İADE

- Müşteri herhangi bir neden belirtmeksizin cezai şart ödemeden kargo ulaştıktan sonra , 14 gün içerisinde cayma hakkına sahipti (Küpeler ve Kişiye Özel Ürünler Hariç ). 

- İade talebinizi iletmek için icarojewellery@gmail.com adresine sipariş numaranızı , ürün kodunu ve iade sebebinizi belirten bir mail ulaştırmalısınız. 

- İade etmek istediğiniz ürünü, orjinal kutu ve ambalajında , birlikte gönderilmiş olan dökümanlarıyla beraber , mümkün olduğunca sağlam ve hasara uğramayak bir şekilde paketlemenizi rica ediyoruz . Ürünü koruyucu ambalajıyla beraber göndermeniz kargonun güvenli bir şekilde bizlere ulaşmasını sağlayacaktır.

- Eğer iade etmek istediğiniz ürün kusurlu ise konuyla ilgili tarafımıza bir bilgilendirme notu iletmenizi rica ederiz. 

-Ürün elimize ulaştıktan sonra , iade şartlarına uygunluğu uzmanlarımız tarafından kontrol edilir , alıcıya ait kullanma hatası tespit edilmediği taktirde kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. İadenizi kartınızda görmeniz bankanıza bağlı olarak bir kaç gün sürebilir. İadeniz ödemenizi gerçekleştirdiğiniz şekilde yapılacaktır. 

- İade ve değişimlerde kargo ücreti , alıcıya aittir. 

- Kişiye özel üretilen ürünlerde kanunen iade ve değişim hakkı kapsamı dışında kalır

-Uzaktan mesafeli satış kanuna göre küpeler hijyenik ürün kapsamında olduğundan dolayı , cayma hakkı dışında kaldığı için iadesi kabul edilmeyecektir.